Profesjonalne usługi szkoleniowe z zakresu ochrony środowiska

Zadzwoń lub napisz: +48 792 989 033 szkolenia@dendros.pl

Szkolenia

Kategoria: Zrealizowane w 2021r.

Webinarium „Kary pieniężne za zniszczenie lub usuwanie drzew i krzewów”

Termin: 22 marca 2021r., w godz. 9-13, Platforma Click Meeting

Różnorodność funkcji spełnianych przez drzewa i krzewy powoduje, że podstawy prawne ich ochrony znajdują się w wielu aktach prawnych, a więc także  problematyka kar pieniężnych za usuwanie bez zezwolenia lub niszczenia drzew i krzewów ma charakter wieloaspektowy i prawidłowe ich zastosowanie wymaga znajomości dendrologii z jednoczesnym wykorzystaniem  różnych dziedzin prawa.

Przekazywana podczas zajęć wiedza teoretyczna ilustrowana była licznymi przykładami rozwiązań praktycznych niepublikowanych orzeczeń sądów administracyjnych (analiza studium przypadków).

Prowadzenie: Krzysztof Gruszecki, radca prawny, który przez wiele lat był Sędzią Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Bydgoszczy oraz etatowym członkiem SKO w Bydgoszczy. Autor komentarza do ustawy o ochronie przyrody.

Dziękujemy za poprowadzenie webinarium i aktywne uczestnictwo!

Jeżeli nie ma tematyki w naszym kalendarzu szkoleń, która Cię interesuje prosimy o przesłanie propozycji na adres szkolenia(at)dendros.pl Autorzy ciekawych pomysłów będą premiowani „specjalną” zniżką na dane szkolenie.