Profesjonalne usługi szkoleniowe z zakresu ochrony środowiska

Zadzwoń lub napisz: +48 792 989 033 szkolenia@dendros.pl

Szkolenia

Kategoria: Zrealizowane w 2019r.

VI konferencja Zieleń Przyuliczna

Termin: 26-27 września 2019r., Poznań

26-27 września 2019 r. odbyła się VI edycja konferencji Zieleń Przyuliczna w Poznania, gdzie naszym celem było przedstawienie ciekawych wizji, nowych rozwiązań kształtowania i pielęgnacji zieleni przyulicznej w mieście w kontekście nowych rozwiązań. W spotkaniu wzięło udział 85 osób zajmujących się zielenią przyuliczną z całej Polski.

Podczas obrad konferencji zaprezentowaliśmy m.in. ciekawe projekty i realizacje z zastosowaniem nowych technologii (chodniki rampowe, technologia air – spade, mulczowanie, nawożenie doglebowe, systemy antykompresyjne i inne służące ochronie drzew), rozwiązania techniczne chroniące systemy korzeniowe, oraz projekty sadzenia drzew na sieciach.

Wzorem poprzednich lat podczas konferencji zostały przedstawione kierunki rozwoju i kształtowania zieleni przyulicznej w różnych miastach Polski, a później odbyła się dyskusja do której zostali zaproszeni praktycy na co dzień zajmujący się zielenią przyuliczną w mieście.

Jednym z bardzo ciekawych punktów spotkania była sesja plenerowa, w trakcie której zwiedziliśmy wybrane tereny zieleni przyulicznej Poznania.

Współpraca:

program konferencji (pdf)  

Dziękujemy  Zarządowi Dróg Miejskich w Poznaniu – w szczególności p. Agnieszce Szulc i jej całemu zespołowi – za współpracę podczas konferencji , wykładowcom oraz Uczestnikom za miłą atmosferę i wymianę doświadczeń.

Do zobaczenia za rok!

 

Więcej zdjęć na