Profesjonalne usługi szkoleniowe z zakresu ochrony środowiska

Zadzwoń lub napisz: +48 792 989 033 szkolenia@dendros.pl

Szkolenia

Kategoria: Zrealizowane w 2016r.

Ochrona prawna drzew i krzewów w świetle najnowszych rozwiązań

26 styczeń 2016, ul. Grójecka 1/3, Warszawa

Obniżenie opłat i kar administracyjnych za usunięcie drzew lub krzewów, zróżnicowanie wysokości kary w zależności od okoliczności sprawy, poprawa jakości nowych nasadzeń – to podstawowe zmiany wprowadzone ustawą podpisaną  przez Prezydenta RP.

20 lipca br. Prezydent RP podpisał ustawę o zmianie ustawy o samorządzie gminnym oraz o zmianie niektórych innych ustaw. Celem wprowadzenia nowych przepisów jest usprawnienie funkcjonowania samorządów, w tym w zakresie ochrony oraz usuwania drzew i krzewów, uregulowanych w ustawie z 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody. Krzysztof Gruszecki  – radca prawny, który przez wiele lat był Sędzią Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Bydgoszczy, etatowym członkiem SKO w Bydgoszczy oraz autorem komentarza do ustawy o ochronie przyrody, wnikliwie przeanalizował nowe przepisy. Swoimi spostrzeżeniami podzielił się 26 stycznia 2016r. w Warszawie na poświęconym temu zagadnieniu szkoleniu.

Na szkoleniu Uczestnicy otrzymali tekst ZMIAN DO USTAWY O OCHRONIE PRZYRODY

program szkolenia (pdf)

 

Jesteś zainteresowany kolejnym szkoleniem z mec. Krzysztofem Gruszeckim – napisz do nas  warsztaty(at)dendros.pl  prześlemy więcej informacji.