XVIII Konferencja Straty wody w systemach wodociągowych
Problematyka strat wody w systemie wodociągowym wpisana jest w działalność każdego przedsiębiorstwa wod-kan. Ich wielkość zależy m.in. od sprawności technicznej sieci, a także ciśnienia, czy opomiarowania i sposobu rozliczania.
Celem konferencji “Straty wody w systemach wodociągowych” jest zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych oraz organizacyjnych służących ograniczeniu strat wody. W programie spotkania przedstawimy wystąpienia specjalistów, które wskażą aktualne tendencje rozwoju branży wodociągowej. Konferencja jest również okazją do zapoznania się z innymi rozwiązaniami przedsiębiorstw wod-kan, które mogą być są inspiracją do dalszego działania i poszukiwania ciekawych nowych projektów w obszarze zmniejszania strat wody i zarządzania.
Szukacie inspiracji do dalszego działania w obszarze zmniejszania strat wody i zarządzania? To spotkanie dla WAS!
Szczegóły już wkrótce!
