Szkolenie Wykorzystanie technologii bezwykopowych do renowacji, wymiany i budowy sieci kanalizacyjnych ZGŁOŚ SIĘ W GRUDNIU – ZAPŁAĆ W STYCZNIU

Coraz więcej istniejących rurociągów jest w złym stanie, stwarzając zagrożenie dla mieszkańców i środowiska. Ich rehabilitacja staje się więc niekwestionowaną koniecznością. Dotychczasowe tradycyjne – wykopowe sposoby doprowadzenia do pełnej funkcjonalności przewodów podziemnych z reguły nie są najwygodniejszą, najszybszą i najtańszą metodą. Z tych właśnie powodów w ostatnich latach można zaobserwować wyraźnie rosnący udział metod bezwykopowych.

Renowacja kanałów metodami bezwykopowymi jest sposobem na rehabilitację starych przewodów przywracającą im drożność, szczelność i odpowiednią wytrzymałość. Metody te umożliwiają poprawę lub przywrócenie sprawności technicznej sieci uzbrojenia podziemnego bez konieczności wykonywania większych prac ziemnych, co znacznie redukuje koszty przedsięwzięcia, szczególnie gdy renowacji wymaga kanał prowadzony w centrum miasta, pod ruchliwymi ulicami, krzyżujący się z innymi rurociągami.

Tym samym coraz częściej zamiast wymiany starego i wyeksploatowanego pod względem technicznym kanału podziemnego na nowy metodami tradycyjnymi w wykopach otwartych, inwestorzy decydują się na jego bezwykopową rehabilitację techniczną.

Zapraszamy na szkolenie „Wykorzystanie technologii bezwykopowych do renowacji, wymiany i budowy sieci kanalizacyjnych”, które poprowadzi dr inż. Florian Piechurski (Politechnika Śląska).

Jeśli mają Państwo pytanie – problem dot. tematyki szkolenia, prosimy o przesłanie go do 4 stycznia 2019 roku na adres e-mail: szkolenia@dendros.pl lub faksem pod numer 61 624 40 54. Zostanie ono omówione podczas szkolenia.

program szkolenia (pdf)

formularz zgłoszenia (pdf)

** Istnieje możliwość promocji firm i ich produktów podczas szkolenia poprzez:

  • Wystąpienie podczas szkolenia (10 min) – ilość ograniczona!
  • Stoisko (stół+ 2 krzesła)
  • Zamieszczenie logotypu na stronie szkolenia
  • Rozdanie ulotek/folderów
  • Zamieszczenie oferty w materiałach (2 strony A-4)

Więcej informacji pod numerem 792 989 033 lub promocja@dendros.pl

line