Szkolenie Problemy w eksploatacji przepompowni ścieków

Mamy przyjemność zaprosić na spotkanie, którego tematyką będzie szeroko rozumiana problematyka związana
z eksploatacją przepompowni ścieków.

Szkolenie, nad którym patronat merytoryczny objął dr inż. Florian Piechurski (Politechnika Śląska), będzie doskonałą okazją do dyskusji, wymiany poglądów oraz własnych doświadczeń  w zakresie m.in. projektowania oraz eksploatacji przepompowni ścieków.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu oraz zabrania głosu podczas dyskusji. Do referatów zaprosiliśmy praktyków, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. W drugim dniu zaplanowaliśmy zwiedzanie Hydropolis – Centrum Edukacji Ekologicznej poświęconej wodzie.

Hotel Patio we Wrocławiu – miejsce szkolenia – usytuowany jest w dwóch malowniczych kamieniczkach, 50 metrów od wrocławskiego Rynku, dlatego na wieczorną dyskusję kuluarową i kolację zaprosimy Państwa do minibrowaru i restauracji „ Spiż”. We wrocławskim Ratuszu w jego zabytkowych wnętrzach, stworzony został zespół usługowo-produkcyjny, który tworzą: restauracja, minibrowar, sklepik z firmowymi upominkami oraz pub piwny. To właśnie w nim umieszczony jest niezwykle ciekawy w formie kocioł warzelny oraz kadź filtracyjna. Inne urządzenia technologiczne goście obserwują przez szklane ściany. Dziś w „Spiżu” produkuje się 6 gatunków piwa.

program szkolenia (pdf)  aktualizacja 05.03

Jesteś zainteresowany zaproszeniem – napisz do nas szkolenia(at)dendros.pl

 

line